ПРОВАЛА ОБЛАКА У БЕОГРАДУ: Потоп на Аутокоманди
НЕВРЕМЕ које цео дан најављују стигло је и у Београд и изазвао хаос у граду.

Фото Новости
Обилна киша која је пала нешто после 18 часова напаравила је гужву у саобраћају. Онима који су се затекли напољу ни кишобрани нису помогли.
На Аутокоманди је пало толико кише да је саобраћај готово заустављен.

Фото Новости
Према последњим најавама Републичког хидрометеоролошког завода, током вечери изнад већег дела Србије биће облачно с кишом, а у Војводини и локалним пљусковима с грмљавином.
- Подне, увече и у првом делу ноћи у централним, источним и јужним деловима Србије очекује се од 20 до 40 мм падавина за 12 х, локално и више, саопштио је РХМЗ.

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (2)