ДОЈАВЕ О БОМБАМА НА ВИШЕ ЛОКАЦИЈА У БЕОГРАДУ: Претње стигле мејлом, полиција на терену
ДОЈАВЕ о бомбама стигле су на више локација у Београду. Претње су стигле мејлом.
Фото: С.Ђ.
Контрадиверзионе јединице су на терену, а објекти су евакуисани.
У претећем мејлу се наводи да је шест експлозивних направа на другом спрату ВМА, две експлозивне направе на првом спрату Филозофског факултета, седам бомби у различитим локалима на приземљу Шопинг центра "Ушће", две бомбе на терминалима и пет по тоалетима Аеродрома "Никола Тесла", две бомбе у Храму Светог Саве, три бомбе у Цркви светог Марка, 9девет бомби на терминалима централне Железничке станице, једна бомба у канцеларијама ФК Партизан у Хумској 1 и укупно осам бомби у неколико београдских кладионица.
(Телеграф)
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
Дању спасавао животе у болници, ноћу се претварао у МОНСТРУМА: Језива истина откривена годинама касније
ПОЛИЦИЈА верује да је Крис Ревак, који је извршио самоубиство након што је оптужен за убиство, можда био серијски убица. Његов живот и дела крили су мрачну страну која је шокирала истражитеље.
15. 02. 2026. у 09:19
Коментари (0)