КАРТЕ И У ШКОЛАМА: Од септембра за средњошколце који нису извадили карту за превоз
СРЕДЊОШКОЛЦИ ће у септембру ће карту за превоз моћи да изваде у својим школама, најавио је градоначелник Александар Шапић.

"Апексу" је припадало 8,53 одсто прихода од продаје карата
Иако је јавни градски превоз за средњошколце бесплатан још од маја месеца, и они су у својој општини могли да изваде карту за превоз до краја свог школовања, према речима градоначелника, није се превелики број њих одазвао.
- Због тога ће се у септембру организовати обилазак свих средњих школа, како би сви присутни могли на лицу места да добију своју персонализовану карту - рекао је Шапић. - Ученици који тада не буду присутни, ће моћи да користе карту коју буду извадили у својој градској општини.
Препоручујемо

ЖЕНА ВОЗИЛА У КОНТРАСМЕРУ: Сударила се са аутобусом - саобраћајна несрећа у Јајинцима
16. 08. 2023. у 10:03

ЕКСПЛОДИРАЛА ЦИСТЕРНА СА ЦЕМЕНТОМ НА ЗВЕЗДАРИ: Оштећена возила - саобраћај обустављен
15. 08. 2023. у 10:05

ЗАСТРАШУЈУЋЕ: Удар Искандера убио 70 припадника ВСУ, објављен снимак (ВИДЕО)
РУСКА војска је нанела удар оперативно-тактичким ракетним системом „Искандер“ на камп за обуку украјинских снага у Сумској области, при чему је, према наводима Министарства одбране Русије, убијено до 70 припадника Оружаних снага Украјине (ВСУ), укључујући 20 инструктора.
20. 05. 2025. у 21:12

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

ДОСТА ЦЕНЗУРЕ И ЋУТАЊА Евросонг скандал, огласио се премијер Шпаније: "А Русију сте могли?"
ДВОСТРУКИ аршини...
19. 05. 2025. у 19:03
Коментари (1)