СЕКЛИ ДРВО, ОНО СЕ ОБРУШИЛО НА КУЋУ: Снимак хаоса из центра Београда (ФОТО/ВИДЕО)
СЕЧЕЊЕ дрвета у центру Београда умало се завршило кобно по једног "дрвосечу" након што је обарање стабла између две зграде пошло по злу.
Foto: Printskrin/Twitter/@lanabudimlic
Снимак је објављен на Твитеру, и није сигурно када је тачно настао. На видео материјалу види се обарање дрвета у Ђушиној улици на Палилули.
Док је један мајстор секао дрво моторном тестером, други човек, који се не види у кадру, држи конопац којим је стабло везано како би усмерио његов пад.
Посечено дрво је стајало између стамбене зграде и старе куће.
Када је дрвосеча из другог пута пресекао стабло, нешто је пошло по злу, па је дрво пало на кров куће уместо на чистину са стране.
У том тренутку почео је, уз велику буку, да се обрушава цреп са трошне куће.
Са самог снимка није јасно да ли су дрво секле надлежне градске службе, или је неко "на своју руку" хтео да се реши стабла.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО: НА ДАНАШЊИ ДАН УМРО ЈЕ ПАВЛЕ ВУЈИСИЋ: Није завршио глуму, али многима је могао да буде професор
Препоручујемо
ЈЕЗИВ СНИМАК СА БЕОГРАДСКОГ ХИПОДРОМА: Коњ збацио џокеја, хитна га изнела на носилима
01. 10. 2023. у 13:53
СРУШЕН РУСКИ ХЕЛИКОПТЕР, ЦЕЛА ЗЕМЉА ПОТОНУЛА У ХАОС: Падају градови један за другим, наоружане групе воде борбе са војском (ВИДЕО)
РУСКИ војни хеликоптер срушио се 25. априла у близини Вабарије у региону Гао у Малију, потврдили су руски извори, док су борци Фронта за ослобођење Азавада и џихадистичке групе повезане са Ал Каидом, ЈНИМ, извели највећу координисану офанзиву у земљи последњих година, нападајући истовремено главни град Бамако, војно упориште Кати и северне градове Кидал, Гао и Севаре, што је на највидљивији начин открило ограничења руске безбедносне стратегије у Африци.
26. 04. 2026. у 13:30
Гори војна база са америчким бомбардерима: Одатле су летели за Иран (ВИДЕО)
У британској ваздушној бази РАФ Фаирфорд у Глостерширу ноћас је избио велики пожар који је тешко оштетио зграду бивше кантине.
26. 04. 2026. у 13:01
Нови п**но скандал Даре Бубамаре: Снимак пуштен на мрежама - ноћ са млађим дечком
"САДА не знам ни како се то нашло у јавности, али приватност је једна ствар и сматрам да то треба да се поштује."
24. 04. 2026. у 16:21
Коментари (0)