ЗАВЕСЛАЈМО ЗАЈЕДНО: Трка кајака и кануа од Аде до СРЦ "25. мај"
АСОЦИЈАЦИЈА "Спорт за све", под покровитељством Секретаријата за спорт и омладину, организује манифестацију "Завеслајмо заједно" у недељу 22. октобра.

Фото: Беоинфо
Окупљање за све љубитеље веслања је на платоу код Чукаричког рукавца, где ће такмичари своје кајаке и кануе спустити у воду и одакле ће у 12 часова, уз пратњу речне полиције и спасилачких чамаца, веслати до СРПЦ-а "25. мај - Милан Гале Мушкатировић".
По завршетку манифестације, учесницима ће бити подељене медаље, дипломе за учешће и топли напици.часова. Трку је подржао Кајак рафтинг клуба "25. мај 1847" и КРСН "Савска оаза".
Препоручујемо

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом
ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.
06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: "Није довољно јак!" Мађар окренуо леђа америчком лидеру?
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан досад је био један од највернијих европских савезника Доналда Трампа, посебно када је реч о рату у Украјини и обећањима о брзом постизању мира. Али током викенда по први пут јавно је критиковао америчког председника, поручивши да Трамп, барем засад, није показао довољно снаге да увери европске лидере да зауставе рат.
06. 08. 2025. у 16:06
Коментари (0)