ИСПИРАЊЕ ВОДОВОДНЕ МРЕЖЕ: Повремени прекиди и умањен притисак током недеље имаће житељи Вождовца и Звездаре
У ОПШТИНАМА Звездара и Вождовац екипе ЈКП "Београдски водовод и канализација" испираће водоводну мрежу од понедељка до суботе.
С.Б.
Поједини потрошачи могу очекивати повремене прекиде у снабдевању или умањен притисак у периоду од 22 до 6 часова.
Како су најавили у овом предузећу, у понедељак суве чесме могу да очекују грађани у Устаничкој улици и делу општине Вождовац у блоку између улица Господара Вучића, Војислава Илића, ауто-пута од Војислава Илића до Аутокоманде.
- У среду ће екипе радити у реону између Пеке Павловића, Заплањске и Браће Јерковић, а проблеме могу имати и грађани у једном делу Душановца и Браће Јерковић. У четвртак проблем са водоснабдевањем могу осетити житељи једног дела Душановца. У ноћи змеђу петка и суботе радови су планирани на Бањици - саопштили су у овом предузећу.
Препоручујемо
ПАКЕТИЋИ ЗА МАЛИШАНЕ ГРОЦКЕ: Подела купона за новогодишње поклоне траје до 25. новембра
20. 11. 2023. у 21:35
СЕМИНАРИ ЗА НАСТАВНИКЕ: Градски завод за јавно здравље организовао обуке
20. 11. 2023. у 11:38
ЕВРОПЉАНЕ РАЗБЕСНЕЛА ЈЕДНА ТАЧКА ТРАМПОВОГ ПЛАНА: "То је скандалозно"
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп убацио је „клин у точак“ једних од најосетљивијих преговора који се тренутно воде у Европи, потенцијално угрожавајући напоре да се Украјини обезбеди финансирање за наставак одбране од Русије, пише Политико.
22. 11. 2025. у 07:54
НАЈВЕЋА СИЛА ЕВРОПЕ РЕАГОВАЛА НА ТРАМПОВ ПЛАН: "У принципу подржавамо"
НЕМАЧКА влада саопштила је да "у принципу" подржава план Сједињених Америчких Држава за окончање рата у Украјини, али да остаје посвећена заштити украјинског суверенитета и обезбеђивању безбедносних гаранција за земљу.
21. 11. 2025. у 12:37
РУСКЕ ВОЈНИКЕ ОД СМРТИ СПАСИЛА - СВИЊА: Погледајте драматичан снимак са украјинског ратишта (ВИДЕО)
ДВА руска војника су спасена од дизања у ваздух након што је свиња стала на противпешадијску мину коју су оставиле украјинске трупе у повлачењу.
21. 11. 2025. у 20:45
Коментари (0)