ПРЕМИЈЕРА СВАКЕ СУБОТЕ: Дечји културни центар итвара сцену са сталним репертоаром
ПОВОДОМ Светског дана позоришта за децу и младе који се обележава данас, Дечји културни центар отвориће Сцену за децу и младе са сталним репертоаром.
ДКЦБ
У плану је да током шест предстојећих субота у подне буде одиграна по једна премијерна представа намењена деци од пет до 11 година.
Сцена је свечано бити отворена данас, а деца су уживала у представи "Вила Грдана". У плану је да у наредном периоду буду изведене представе "Пут око света", "Звезда падалица", "Ципелице", "Чаробњак из Оза" и "Сами у кући".
- У наставку сезоне очекује нас још неколико изненађења. Обележићемо 160 година од рођења једног од најпопуларнијих српских писаца Бранислава Нушића, адаптираћемо најпознатије српске бајке и оживећемо највољеније ликове из српске историје - најавили су у Дечјем културном центру.
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)