ОКО АЕРОДРОМА БЕЗ ВОДЕ: Ево где ће у понедељак бити суве чесме
ЗБОГ планираних радова на водоводној мрежи на територији општина Нови Београд и Сурчин, у понедељак од 9 до 18 часова без воде ће остати потрошачи у Сурчинској улици, на делу од Тамишке до Војвођанске улице и у Војвођанској, на делу од Сурчинске до Улице Аеродром Београд.

С.Б.
Како је саопштено из ЈКП "Београдски водовод и канализација", за најнужније потребе за пијаћом водом биће обезбеђене ауто - цистерне, а надлежни апелују на суграђане да припреме неопходне залихе воде за пиће.

УМРО НАКОН ШТО ЈЕ ЦЕЛУ НОЋ ВОЗИО ДЕЦУ КОЈА СУ ГОРЕЛА: Возач Хитне помоћи у Северној Македонији преминуо после целоноћне драме
ВОЗАЧ Хитне помоћи који је читаву ноћ превозио повређене у стравичном пожару у Северној Македонији преминуо је јутрос.
17. 03. 2025. у 08:50

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

ЦЕЦА У АРКАНОВОМ РОДНОМ МЕСТУ: Обузеле је нарочите емоције
ПЕВАЧИЦА Цеца Ражнатовић, синоћ, 15. марта, приредила је спектакуларан концерт пред пуном халом у Брежицама, у Словенији.
16. 03. 2025. у 13:17
Коментари (0)