НЕ ЗНА СЕ ШТА ЈЕ СА БЕБОМ: Породиља у тешком стању довезена у "Вишеградску"

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

02. 08. 2024. у 22:24

ГАК "Вишеградска" данас је пријавила полицији да им је довезена жена у веома тешком стању која се породила, али да се не зна шта је са новорођенчетом.

НЕ ЗНА СЕ ШТА ЈЕ СА БЕБОМ: Породиља у тешком стању довезена у Вишеградску

Фото Shutterstock

Полицији је наведено да је у ГАК око 18.30 сати приватним возилом довезена жена која је одмах оперисана.

- Била је животно угрожена, а утврђено је да се породила. Истрага је у току. Још се не зна шта је са бебом - каже извор Телеграфа.

(Телеграф.рс)

БОНУС ВИДЕО - РУСКИ ТОП ГАН: Пилоти руске северне флоте изводе вежбе изнад Баренцовог мора

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Милановић изненадио све: Хрватска нема непријатеља - осим Србије! ЕУ се претвара у ратни пројекат

Милановић изненадио све: "Хрватска нема непријатеља - осим Србије! ЕУ се претвара у ратни пројекат"

ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић поручио је да његова земља нема непријатеља осим Србије, и упозорио да се Европска унија све више удаљава од мировног пројекта и јача процесе наоружавања, уз ограничен утицај мањих држава.

24. 04. 2026. у 11:29

Коментари (0)

Ја сам онај кога тражите! Овако је ухапшен генерал Ратко Младић - у новчанику имао само три фотографије