ПРЕОБРАЖЕЊЕ УЗ ПЕСМУ И ДРУЖЕЊЕ: Од 16. до 19. августа у Панчеву манифестација уз шаролик програм

Б.Б.

12. 08. 2024. у 11:21

У ПАНЧЕВУ ће, од 16. до 19. августа, бити одржана манифестација "Преображењски дани 2024", уз богат културно-забавни програм

ПРЕОБРАЖЕЊЕ УЗ ПЕСМУ И ДРУЖЕЊЕ: Од 16. до 19. августа у Панчеву манифестација уз шаролик програм

Фото: ТО Ковин

Отварање је заказано у 18 часова у Улици Светог Саве. Дружење ће почети квизом за децу и игрицама на тему заштите животне средине. У програму ће учествовати културно-уметничка друштва "Чигра", "Станко Пауновић", "Абрашевић" и "Мраморак". У 21 час ће почети концерт Стефана Космајца и Радише Урошевића.

Другог дана, 17. августа, од 13.30 ће се на Хиподрому одржати "Фијакеријада", а у 19 сати књижевно вече у Месној заједници Горњи град.

Турнир у малом фудбалу у ОШ "Васа Живковић" и боћању код Дома Војске заказани су за 18. август у 10 сати.

Истог дана, од 19.30 они старији имаће прилику да тестирају своје знање у квизу за одрасле на тему слава, Преображења и историје Горњег града.

Последњег дана манифестације на Преображење, биће освештан славски колач у порти Храма Преображења Христовог, а за крај је планиран концерт код Крста са наступима Сандре Решић, Љубе Перућице и Срећка Кречара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

АЛК Гроуп: успех, иновације и награде за најбоље