ДВА ДАНА ДОБРОГ ПРОВОДА: У Остружници данас почео "Сава ривер фест"
НА ОБАЛИ Саве у Остружници данас и сутра биће организован девети по реду "Сава ривер фест".
Фото В: Данилов
Посетиоци ће данас бити у прилици да уживају у роштиљању и пројекцији филма, док ће сутра за најмлађе бити организоване радионице.
Ову манифестацију организује Удружење грађана "Сврати до нас", под покровитељством Туристичке организације Чукарица.
- Током првог дана од 11.00 часова биће организовано дружење и роштиљање до сумрака, након чега ће бити уприличена пројекција филма на отвореном "Живи и здрави" од 21.00 - саопштили су организатори. - У суботу најмлађе посетиоце очекују дечје радионице од 17.00 часова и часови вежбања. У плану је и музички програм који ће почети у 20.00, а наступиће КУД "Милорад Пантић".
У суботу од 20.45 наступиће "Невреме" бенд, после њих у 22.00 на сцену ће изаћи бенд Tilted. Од 23.15 наступиће и бенд Chillageri.
Препоручујемо
"Нема више назад": Метро улази у завршницу припрема, Београд чекају велике промене
24. 04. 2026. у 16:27
Велике измене у саобраћају у Београду: Ово су промене у градском превозу
24. 04. 2026. у 12:48
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.
23. 04. 2026. у 14:21
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Милановић изненадио све: "Хрватска нема непријатеља - осим Србије! ЕУ се претвара у ратни пројекат"
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић поручио је да његова земља нема непријатеља осим Србије, и упозорио да се Европска унија све више удаљава од мировног пројекта и јача процесе наоружавања, уз ограничен утицај мањих држава.
24. 04. 2026. у 11:29
Коментари (0)