САНАЦИЈА КОЛУБАРСКОГ МОСТА: Радови у Обреновцу почињу сутра ујутру

Novosti online

20. 10. 2024. у 22:40

У ОБРЕНОВЦУ су почели припремни радови пред почетак радова на санацији моста који су најављени за 21. октобар.

САНАЦИЈА КОЛУБАРСКОГ МОСТА: Радови у Обреновцу почињу сутра ујутру

Фото: Принтскрин

Прва фаза радова на санацији Колубарског моста почеће у понедељак, 21. октобра. У 8 часова ујутру планирано је постављање семафора, док ће радови на санацији моста отпочети у 9 часова. Очекују се велике гужве на уласку и изласку из града.

Прва фаза радова трајаће до 11. новембра, након чега ће отпочети друга фаза радова, која би требало да буде завршена до 2. децембра, јавља РТВ Маг.

БОНУС ВИДЕО: Виктор цепа дрва да помогне болеснима

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ! Орбан се хитно јавио из Копенхагена

"НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ!" Орбан се хитно јавио из Копенхагена

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан навео је из Копенхагена, где учествује на самиту Европске политичке заједнице, да је ситуација озбиљна и да се на столу налазе, "отворени, ратно оријентисани предлози".

02. 10. 2025. у 08:59

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)

ПОГЛЕДАЈТЕ како ће се ледени облак кретати над Србијом и које крајеве кад погађа невреме. Данас и сутра облачно са кишом и хладно, осим на северозападу Војводине где ће се задржати суво време, најавио је РХМЗ.

02. 10. 2025. у 10:47

ИСТИНА ЈЕ - БИЛА САМ С ЊИМ Милица Павловић признала за везу: Не знам што сам то крила

"ИСТИНА ЈЕ - БИЛА САМ С ЊИМ" Милица Павловић признала за везу: "Не знам што сам то крила"

"КАДА волим, дајем се безусловно. Тада само треба да ми верујете, ништа друго. Само поверење немојте да ми изиграте, све остало може. И ја партнеру верујем исто тако и онда нећемо имати проблем, али ако се усуди да ми изигра поверење, то је крај, у стању сам да се окренем и да се правим да га никада познавала нисам."

03. 10. 2025. у 21:02

Коментари (0)

ХРВАТИ У ШОКУ ЗБОГ СРПСКОГ ТВ КОМЕНТАТОРА: Нису могли да верују шта слушају док Динамо Загреб игра у Србији (ВИДЕО)