ОЧИСТИЛИ СМЕЋЕ ПОРЕД АУТО - ПУТА: Акција комуналаца на Алтини
УЗ помоћ механизације, екипе "Чистоће" уклониле су отпад и ђубре поред ауто-пута за Нови Сад на Алтини, на иницијативу ГО Земун.
ГО ЗЕМУН
Такође, после пријава грађана, очишћен је и део Улице Јустина Поповића у истом насељу, код дечјег игралишта.
- Ова деоница се прегледа свакодневно и са ње се уклања депоновани отпад, а непрестано се и апелује на несавесне грађане да одлажу смеће на места која су за то предвиђена и у најављеним терминима, уклоико је реч о кабастом отпаду - поручују из ГО Земун.
Препоручујемо
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
АНДРЕЈА ЗАБОЛЕЛО ГРЛО У САД: Био код лекара, а рачун му је стигао после пет месеци: "Људи моји, нема шансе!" (ВИДЕО)
ПОТРАЖИТИ лекарску помоћ у страној земљи углавном подразумева огроман трошак, ма колико год се радило о кратком прегледу или безазленом проблему. А једног Андреја је, преглед код америчког ОРЛ специјалисте коштао читавих 2.500 долара (2.313 евра)
02. 12. 2025. у 09:10
Коментари (0)