ЕКИПЕ НА ПАЛИЛУЛИ: Позив добровољним даваоцима крви

Бранка Борисављевић

18. 01. 2025. у 08:00

БЕОГРАЂАНИ који живе на територији општине Палилула могу дати крв данас у аутобусу Института за трансфузију крви Србије испред шопинг центра Карабурма, у периоду од 11 до 15 часова.

ЕКИПЕ НА ПАЛИЛУЛИ: Позив добровољним даваоцима крви

Црвени крст у Пожаревцу

Екипе Завода ће у среду 22. јануара че, од 9 до 13 часова, бити испред полицијске управе за Град Београд, а у недељу 26. јануара у Тржно цнтру "Шопи" у Борчи.

 Осим тога, крв се може дати и у Интституту у Улици Светог Саве 39, радним даном од 7 до 19 и суботом од 8 до 15 сати.

 Давалац крви може да буде свака здрава, одрасла особа старости од 18 до 65 година, за коју се лекарским прегледом и провером крвне слике - нивоа хемоглобина у крви, утврди да давање крви неће угрозити ни њу, нити особу којој се та крв даје.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИШЕ ОД 200 ДЕЦЕ ОТРОВАНО У ШКОЛИ, А ОНДА СЕ ПОЈАВИО СНИМАК ИЗ КУХИЊЕ: Камера открила све, ухапшено осам особа (ВИДЕО)

ВИШЕ ОД 200 ДЕЦЕ ОТРОВАНО У ШКОЛИ, А ОНДА СЕ ПОЈАВИО СНИМАК ИЗ КУХИЊЕ: Камера открила све, ухапшено осам особа (ВИДЕО)

ВИШЕ од 200 деце у једној школи у Кини има повишен ниво олова у крви након што је у њихову храну додаван отровни пигмент – наводно како би изгледала примамљивије.

12. 07. 2025. у 21:32

Коментари (0)