ЦЕНТАР БЕОГРАДА БЕЗ ВОДЕ: Ево где и до колико часова ће бити несташица
ПОТРОШАЧИ општине Врачар остаће без воде сутра, 21. јануара од 9 до 16 часова. Из ЈКП-а "Београдски водовод и канализација" саопштили су да воде неће бити у Средачкој улици кућног броја два и три.
Фото: Архива
За најнужније потребе за пијаћом водом обезбеђена је ауто-цистерна. Из ЈКП-а апелују на потрошаче да припреме неопходне залихе воде за пиће и основне потребе.
Препоручујемо
ЗАХТЕВА ПУНО, МЕСТА МАЛО: Интересовање родитеља за продужени боравак не јењава
02. 06. 2026. у 14:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)