НОВИ СЕМАФОРИ У МАКСИМА ГОРКОГ: Изградња система за управљање светлосном саобраћајном сигнализацијом

Симеун Крговић

03. 02. 2025. у 14:38

СЕКРЕТАРИЈАТ за саобраћај обавештава грађане да ће се до 7. фебруара у Улици господара Вучића - Максима Горког, Тодора Дукина - Ибарска и Крушевачка - Ђорђа Кратовца, изводити радови на изградњи Система за адаптибилно управљање светлосном саобраћајном сигнализацијом.

НОВИ СЕМАФОРИ У МАКСИМА ГОРКОГ:  Изградња система за  управљање светлосном саобраћајном сигнализацијом

Фото: Профимедиа

Радови под саобраћајем ће се обављати на раскрсници:

  • К364 Господара Вучића - Максима Горког, почев од данас. до 05.02.2025. године;
  • К367 Тодора Дукина - Ибарска (Плави хоризонти), у периоду од 05.02.2025. до 07.02.2025. године;
  • К368 Крушевачка - Ђорђа кратовца, у периоду од 05.02.2025. до 07.02.2025. године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.

27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ: Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове

ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.

05. 09. 2025. у 19:51

Коментари (0)

УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК: Из пенала убио голмана! (ВИДЕО)