БЕЗ ВОДЕ ДО 20 ЧАСОВА: Због планираних радова искључења на Савском венцу
Због стављања у функцију новоположеног цевовода на општини Савски венац, у уторак 18. фебруара од 8 до 20 сати, без воде ће остати потрошачи у делу Темишварске улице, од Васе Пелагића до Улице бањичких жртава.

Фото: И. М./ГУ Власотинце
За најнужније потребе за пијаћом водом обезбеђена је ауто-цистерна.
Молимо потрошаче да припреме неопходну залиху воде за пиће и основне потребе.

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

НЕМАЧКА ВОЈСКА СЕ СПРЕМА ЗА РАТ: "Морало би да се рачуна са 500 до 600 мртвих на дан"
НОВЕ тензије у Европи и растућа руска претња, Путинов рат против Украјине - о чему немачки медији свакодневно извештавају - утичу на многа подручја.
07. 09. 2025. у 20:17
Коментари (0)