РУЧНИ РАДОВИ ПРЕДШКОЛАЦА: Етно-базар у општини Сурчин
ВАСКРШЊИ етно-базар у општини Сурчин, под слоганом "Базар - пазар" одржаће се сутра, 10. априла у оквиру културно-образовног центра Бољевац од 14.00 до 16.00.

ГО Сурчин
Публика ће бити у прилици да ужива у разноврсним активностима. Догађај се организује под покровитељством многобројних установа општине Сурчин.
На базару ће бити изложити радови предшколаца, а посетиоци ће бити у прилици да пазаре традиционалне сремачке колаче, док ће у продаји бити и сувенири.
ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ
Од 16.00 у програму ће највише уживати најмлађи, а на репертоару ће бити бесплатна позоришна представа "Ускршњи бунар жеља" која ће бити одиграна у Дому културе.

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом
ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.
06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ РАТ ОКОНЧА!" Зеленски изнео три украјинска захтева за дугорочни мир са Русијом
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски огласио се након што је договорен састанак Владимира Путина и Доналда Трампа и открио шта су његови циљеви на мировним преговорима.
07. 08. 2025. у 16:00
Коментари (0)