НЕПРЕКИДНИ ПРОГРАМ НА БИНИ: Дечји сајам овог викенда у ТЦ "Галерија"
ДЕЧЈИ сајам у Београду, по 37. пут, одржаће се овог викенда, 17. и 18. маја у тржном центру "Галерија" од 10.00 до 20.00 сати. Улаз је бесплатан.

Фото Tanjug/Беоинфо
На великој бини у непрекидном програму смењиваће се дечји хорови, балетске и фолклорне групе, као и велики број аниматора. У две зоне, на првом спрату Савског трга и Сава авеније на другом спрату, посетиоце очекује више од 60 излагача који ће на разноразним штандовима представити своје производе и услуге.
Малишани ће бити у прилици да уживају у дружењу са омиљеним јунацима, да гледају или чак буду учесници позоришних представа, учествују у едукативним радионицама, такмиче се у најразличитијим играма и освоје врло вредне награде.
Vivatbet poklanja FREEBET za Eurobasket
Kladi se na mečeve Evropskog prvenstva i stiže ti 25% keš-beka!

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ГЛУМИЦА И РАНИЈЕ ИМАЛА ПРОБЛЕМА СА ЗАКОНОМ? Бурне реакције Русије на хапшење Биковићеве бивше, захтева се СТРОГА казна
ЛЕПОТИЦА из Санкт Петербурга, која се прославила драмом "Лед", за око нам је запела захваљујући романси са партнером из поменутог филма, популарним српским глумцем који је и у Русији изградио завидну каријеру.
06. 09. 2025. у 11:32
Коментари (0)