ВЛАСНИЧКИ СТАФОРД ИЗУЈЕДАО ДЕВОЈКУ И МОМКА: Ужас у Београду, с тешким повредама превезени у болницу

Јелисавета Љутић

16. 05. 2025. у 19:16

У Кестеновој улици на Цераку данас, у поподневним сатима, пас расе стафорд напао је младића и девојку који су шетали свог кућног љубимца и нанео им тешке телесне повреде.

ВЛАСНИЧКИ СТАФОРД ИЗУЈЕДАО ДЕВОЈКУ И МОМКА: Ужас у Београду, с тешким повредама превезени у болницу

Фото: Free Images Pixabay

Наводно, власнички пас расе стафорд се откинуо са повоца и напао пса којег су шетали момак и девојка.

Док су они покушавали да одбране свог пса, стафорд их је напао и нанео им више уједа по телу, а момку су обе шаке изгрижене.

Хитна помоћ је младићу и девојци указала пву помоћ на лицу места, након чега су обоје са тешким повредама превезени у болницу на даљу опсервацију.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (0)

НЕВИЂЕН СКАНДАЛ НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Против српских одбојкашица играли мушкарци! Ривал Србије одмах избачен са шампионата планете!