ЗАПРАШЈУ "КРВОПИЈЕ" ОД 18.30: "Чистоћа" наставља планиране акције

ЕКИПЕ Сектора екологије и унапређења животне средине ЈКП "Градска чистоћа" данас ће наставити сузбијање одраслих комараца уређајима са земље од 18.30.

ЗАПРАШЈУ КРВОПИЈЕ ОД 18.30: Чистоћа наставља планиране акције

Фото Shutterstock

Како планирају из предузећа, данас ће третманом бити обухваћени Гроцка, Винча, Болеч, Лештане, Вишњица, Вишњичка бања, Остружница, Умка, Велика Моштаница, Забран, Забрежје.

- Третман ће бити спроведен искључиво уколико временски услови буду дозволили, а то подразумева одсуство кише, оптималне температуре, као и брзину ветра - навели су у саопштењу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.

23. 06. 2026. у 08:02

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

Први снимци са места убиства Дарка Весковића званог Прика