БЕСПЛАТНИ ПРЕГЛЕДИ И САВЕТИ: ГО Звездара обележава светски дан срца
ПОВОДОМ обележавања Светског дана срца, општина Звездара сутра, 29. септембра, организује бесплатне прегледе на платоу испред зграде општине.
ГО Звездара
Прегледи ће се обављати од 10 до 12 часова, а суграђани ће, имати прилику да измере крвни притисак, ниво шећера у крви, провере телесну тежину и добију корисне савете лекара о очувању здравља срца.
Овогодишња манифестација се одржава под слоганом "Не пропусти ни један откуцај", у сарањи са ДЗ "Звездара", Медицинском, Фармацеутско-физиотерапеутском и Зуботехничком школом.
- Циљ обележавања Светског дана срца је да се код сугрђана повећа ниво свести о значају превенције и усвајању здравих навика, како би сачували своје здравље и смањили ризик од кардиоваскуларних обољења - кажу у ГО Звездара.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
НА КАЈМАКЧАЛАНУ ТРЕЋИ РАЗРЕД: Студијско путовање ученика 13. београдске гимнаѕије
20. 05. 2026. у 11:11
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ПОРЕКЛО ВОЈИНА ЋЕТКОВИЋА Рођен у Крушевцу, а корени му нису из Србије: "Никада се нисам одрицао дедова и прадедова - поносан сам"
"ЈЕСАМ, поносан сам на своје порекло."
20. 05. 2026. у 16:57
Коментари (0)