РАЗВОЈ СРПСКЕ ДРЖАВНОСТИ: Поставка у Историјском музеју Србије

Бранка Борисављевић

12. 12. 2025. у 15:36

У Историјском музеју Србије, сутра ће бити одржано Стручно вођење кроз изложбу „Чекајући сталну поставку”

РАЗВОЈ СРПСКЕ ДРЖАВНОСТИ: Поставка у Историјском музеју Србије

Фото: Историјски музеј Србије

 Посетиоци ће бити у прилици да се детаљније упознају са развојем српске државности кроз све сегменте изложбе, средњовековни део са реконструкцијама владарских инсигнија, период династије Обреновић и њиховом добу, као и  династији Карађорђевић, у коме су изложене инсигније, круна и плашт краља Петра I.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛИ: Новак Ђоковић се обратио Хрватима на ћирилици (ФОТО)