РАДОВИ ШИРОМ ГРАДА: Мења се режим саобраћаја на Савском венцу, Звездари и Чукарици
СЕКРЕТАРИЈАТ за саобраћај Града Београда саопштио је да ће од данас доћи до измене саобраћаја у делу града због извођења радова у појединим улицама у градским општинама Савски венац, Звездара и Чукарица.
Фото: AI generated
У саопштењу се наводи да ће на Звездари због заузећа и раскопавања дела коловоза (десне саобраћајне траке у смеру ка улици Др Велизара Косановића) и тротоара у улици Мис Ирбијеве, у зони кућног броја 67 доћи до измене режима саобраћаја. Ова измена трајаће до 4. јула.
Такође, у истом временском периоду, доћи ће до измене режима саобраћаја у улици Петра Лековића у зони кућног броја 6 на територији градске општине Чукарица због радова које изводи ЈКП "Београдске електране".
На територији градске општине Савски венац доћи ће до обуставе саобраћаја, заузећа и раскопавања коловоза и тротоара у Истарској улици, у зони катастарске парцеле број 22654. Ови радови трајаће до 18. јуна.
У истој општини изводиће се још једни радови који ће почети сутра и трајаће до 21. јуна. Реч је о радовима на редовном одржавању улица и општинских путева, које изводи ЈКП "Београд пут" и тада ће доћи до обуставе саобраћаја у Толстојевој улици, на делу од улице Др Јована Данића до Мике Илића.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО: СРБИЈА СЕ ГРАДИ: Са Новог Београда пуца поглед на потпуно нови град
Препоручујемо
СУТРА БЕЗ СТРУЈЕ: Потрошачи са Палилуле, Савског Венца и Звездаре у мраку
14. 06. 2026. у 18:43
РАДОВИ У ФИНИШУ: Прва деоница обилазнице око Крагујевца скоро завршена
09. 06. 2026. у 15:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)