ШВЕРЦЕРИ - ОПРЕЗ! Поскупљују казне за неплаћање карте

М.С.

29. 07. 2020. у 17:26

КАЗНЕ за "шверцовање" у возилима градског превоза у престоници убудуће би могле да поскупе са 6.000 динара на 10.000 динара.

ШВЕРЦЕРИ - ОПРЕЗ! Поскупљују казне за неплаћање карте

Д.Миловановић

Пред одборницима Скупштине града сутра ће се наћи одлука о изменама и допунама предлога одлуке о јавном линијском превозу путника на територији града Београда. Како се наводи у предлогу, у члану 55. износ 6.000 замењује се износом 10.000 динара.

У поменутом члану, до сада се новачном казном од 6.000 за прекршај кажњавало физичко лице које се налази у возилу јавног превоза, односно у резеврисаном простору , без важеће купљене карте или купљеене посебне карте.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (8)

АЛБАНЦИ У НЕВЕРИЦИ! Ево шта је хиљаде људи радило у центру Барселоне (ВИДЕО)