Политика
"ЖЕЛИМО ДА ЧУЈЕМО ВАС" Председник Вучић позвао грађане на скуп у суботу 27. јуна (ВИДЕО)
24. 06. 2026. у 21:26 >> 21:26
БРНАБИЋ: На скупу 27.јуна биће већинска,пристојна Србија,која је за мир и стабилност
24. 06. 2026. у 20:08
Тенис
МЕКИНРО: "Само Синер има веће шансе за титулу на Вимблдону од Ђоковића!"
23. 06. 2026. у 18:21
Фудбал
уживоМАРОКО - ХАИТИ: "Лавови атласа" могу и до првог места у групи
24. 06. 2026. у 23:21 >> 23:42
ШВАЈЦАРСКА ПРВА У ГРУПИ Б: "Сајџије" издржале налет домаћина СП и освојиле групу Б, али обе екипе иду даље
24. 06. 2026. у 22:59 >> 23:18
Kiza
12.08.2020. 09:06
Стварно више не знам кога и докле ће да лажу? Па 80-тих, кад је БГ имао скоро упола мање становника, и бар за трећину био просторно мањи, на улицама је било око 1.500 аутобуса и око 300 троли и трамваја, који су саобраћали у 15-минутним интервалима (а не као данас кад у једној минути на стајалиште дође по 10-так возила), па су опет биле велике гужве! А сад неко треба да поверује у ову причу о 50% оптерећености!?! Само кажем...
Branko
12.08.2020. 09:26
Odlično što se povećava, samo da ne bude pojačanje u vidu (pra)starih autobusa izvučenih iz rezerve. Jer i sada na pojedinim linijama, kao 45 saobraćaju "krntije" privatnig prevoznika koje leti greju a zimi mrznu, jer du dozrajsli, stakla klepeću, oko vrata šuplje... A i nije mi jasno zbog čega je GSP celu liniju prepustio privstniku