Политика
БРНАБИЋ: На скупу 27.јуна биће већинска,пристојна Србија,која је за мир и стабилност
24. 06. 2026. у 20:08
ЂУРЂЕВИЋ СТАМЕНКОВСКИ: Слобода је на првом месту, видимо се уочи Видовдана
24. 06. 2026. у 17:26
Тенис
МЕКИНРО: "Само Синер има веће шансе за титулу на Вимблдону од Ђоковића!"
23. 06. 2026. у 18:21
Фудбал
уживоШВАЈЦАРСКА - КАНАДА УЖИВО: Хоће ли сва три домаћина Светског првенства проћи у други круг
24. 06. 2026. у 16:00 >> 21:03
Kiza
04.09.2020. 09:52
Пре само 20-так година, БГ је имао на улицама нешто преко 1600 возила, а гужве су биле неподношљиве. Чему служи ова прича о "појачаним" линијама са 300 возила мање? Да не причамо о 80-тим прошлог века кад је БГ имао бар за трећину мање становника а све укупно са приградским линијама нешто више од 2000 возила на улици! У то време је чак по летњој шеми било више возила од тренутне зимске! Само кажем...