ДАН СРПСКОГ ЈЕДИНСТВА: Фонтана на Славији у бојама српске заставе (ФОТО)
ПОВОДОМ Дана српског јединства, слободе и националне заставе фонтана на Славији вечерас је у бојама српске заставе, а у позадини се чују химне Србије и Републике Српске.
Фото: Фацебоок
Заменик градонацелника Београда Горан Весић објавио је на свом Фејсбук налогу снимак фонтане на Славији.
- Фонтана на Славији у бојама српске заставе, а у позадини химне Србије и Републике Српске. Срећан Дан српског јединства, слободе и националне заставе! Живела Србија! Живела Република Српска!" - написао је Весић на Фејсбуку.
Дан српског јединства, слободе и националне заставе ове године први пут се обележава у Србији и у Републици Српској.
Препоручујемо
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)