КВАР НА ТОПЛОВОДУ У ОКВИРУ ТОПЛАНЕ "ЦЕРАК": Потрошачи без грејања и потрошње топле воде вечерас од 20 сати
ПОТРОШАЧИ на дистрибутивном подручју топлане "Церак", који се налазе на делу Видиковачког венца, насеља Церак (север и југ), Филмског града, Скојевског насеља (Улица Луке Војводића) и делу Раковице, вечерас од 20 часова биће без испоруке топлотне енергије за грејање и потрошне топле воде. Реч је о неопходној поправци квара на делу магистралног топловода, саопштено је из Јавног комуналног предузећа "Београдске електране".

Фото Д. Миловановић
Из овог предузећа наводе да ће њихове екипе за хитне интервенције максималним ангажовањем учинити све да у току ноћи поправе квар, па се очекује да ће потрошачи у поменутим насељима грејање и потрошну топлу воду добити сутра у јутарњим сатима.

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)