Политика
"ЖЕЛИМО ДА ЧУЈЕМО ВАС" Председник Вучић позвао грађане на скуп у суботу 27. јуна (ВИДЕО)
24. 06. 2026. у 21:26 >> 21:26
БРНАБИЋ: На скупу 27.јуна биће већинска,пристојна Србија,која је за мир и стабилност
24. 06. 2026. у 20:08
Тенис
МЕКИНРО: "Само Синер има веће шансе за титулу на Вимблдону од Ђоковића!"
23. 06. 2026. у 18:21
Фудбал
НЕВЕРОВАТАН МЕЧ У АТЛАНТИ: Лавови Атласа су други у групи, "Гренадини" се часно опростили од Светског првенства
25. 06. 2026. у 02:04 >> 02:12
Mile
14.12.2020. 13:09
Sada će pešaci da počnu da se sudaraju :) - Odlično rešenje kako za tu raskrsnicu tako i za ceo potez!!! Treba da služi kao pozitivan primer da se primeni na drugim uskim grlima. Produžena je traka za desno ka tunelu i mostu (ukinuta parking mesta zarad bolje protočnosti) Autobusi kraće čekaju da skrenu levo semafor kod Doma vojske Saobraćaj je dosta protočniji.
Gagi dipl inž saobraćaja
14.12.2020. 13:16
Krajem 60-tih godina prošlog veka je u Beogradu na tadašnjoj raskrnici ulica Obilićev venac i Kneza Mihaila cela površina raskrnice bila obeležena kao pešački prelaz. Podatke o tome je verovatno moguće pronaći u arhivi tadašnjeg Gradskog sekretarijata za saobraćaj, a predlog za to je dao tadašnji Tehnički biro Saobraćajne policije grada Beograda, jer je na toj raskrsnici bilo puno »bliskih susreta« pešaka i vozila.