КОЛАПС У БЕОГРАДУ: Колоне аутомобила на мостовима, почеле претпразничке гужве (ФОТО)

Novosti online

24. 12. 2020. у 18:09

НА београдским мостовима, током вечери, формиране су дугачке колоне аутомобила.

КОЛАПС У БЕОГРАДУ: Колоне аутомобила на мостовима, почеле претпразничке гужве (ФОТО)

Фото: Накси камере принтскрин

Велика гужва је посебно на мостовима који повезују центар града с Новим Београдом.

На Бранковом мосту и мосту Газела су приметне гужве у оба смера.

На Тргу Николе Пашића, Аутокоманди и Панчевачком мосту такође су гужве, али не у тој мери.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (0)

ЛАСЕРСКА ОПЕРАЦИЈА ВЕЋ ЈЕ УТВРЂЕН СТАНДАРД У ЛЕЧЕЊУ УВЕЋАНЕ ПРОСТАТЕ