ЗА ДОЧЕК И 1. ЈАНУАРА: Станови у Београду топли 24 часа

Биљана Ристивојевић

31. 12. 2020. у 15:13

СТАНОВИ у Београду биће топли током новогодишње вечери и 1. јануара 24 сата.

ЗА ДОЧЕК И 1. ЈАНУАРА: Станови у Београду топли 24 часа

Цев је пукла још 27. октобра у техничкој етажи / Фото Ж. Кнежевић

-Дао сам налог Секретаријату за енергетику града Београда и ЈКП Београдске топлане да вечерас, 31. децембра и сутра, 1. јануара греју станове 24 сата- саопштио је Горан Весић, заменик градоначелника Београда.


-Већина Београђанки и Београђана вече ће провести у својим домовима, јер ове године нема организованог дочека Нове године због епидемиолошких мера. Зато ће Топлане грејати читаву ноћ и вечерас и сутра-додао је Весић.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: Велики и добри наш!

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: "Велики и добри наш!"

ГЛУМИЦА Драгана Мићаловић дирнула је пратиоце објавом на друштвеним мрежама, где је поделила емотиван снимак легендарног глумца Аљоше Вучковића из позоришта. На видеу се види како глумац пева на сцени.

28. 12. 2025. у 08:48

Коментари (0)

ТИТО НАС ЈЕ НАТЕРАО! Асови Звезде и Партизана требало је да се презивају скроз другачије