КРАЋЕ РАДНО ВРЕМЕ НА БАДЊИ ДАН: Продавнице, пијаце, ресторани и банке у среду и четвртак по посебном режиму

Ј. Д.

05. 01. 2021. у 07:13

ПРОДАВНИЦЕ, пијаце, тржни центри и банке на Бадњи дан радиће скраћено, углавном до 18 часова, док ће на Божић угоститељски и прехрамбени објекти бити затворени.

КРАЋЕ РАДНО ВРЕМЕ НА БАДЊИ ДАН: Продавнице, пијаце, ресторани и банке у среду и четвртак по посебном режиму

Палилулска пијаца

Скраћено радно време у среду биће и у свим престоничким тржним центрима који ће бити отворени само до 18 часова.

На Бадњи дан и Божић, 24 сата дежураће апотеке у Немањиној 2 и Краља Милана 9, у Земуну у Главној улици 34, у Булевару маршала Толбухина број 30 у Новом Београду и у Лазаревцу у Улици др Ђорђа Ковачевића 27.

Дежурна ће бити и Главна пошта у Таковској до 21 час, док ће све филијале на Бадњи дан радити до 18 часова. Радници ЈКП "Паркинг сервиса" неће контролисати паркирање у четвртак, а за рад ће бити затворени и шалтери за рад са странкама у улицама Таковска 31 и Милешевска 51.

Све јавне гараже током празника биће отворене и радиће по уобичајеном систему наплате. Јавни градски превоз у четвртак саобраћаће по недељном реду вожње, а до 11. јануара неће саобраћати минибус линије Е1 и Е2, а на снази је и даље забрана ноћних линија.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)