СУВЕ СЛАВИНЕ СУТРА ЦЕО ДАН: Делови Старог града, Вождовца и Земуна без воде
ЗБОГ стављања у функцију новоположеног цевовода на Старом граду, Вождовцу и у Земуну, поједини грађани тих општина сутра неће имати воду.

Фото: Архива
На Старом граду ће од осам сати до поноћи без воде бити потрошачи у Скадарској улици, Господар Јевремовој (од Скадарске до Француске) и Француској (од Браће Југовића до Цара Душана).
На Вождовцу од осам до 22 сата воду неће имати потрошачи у Улици браће Ковач (од Ибарске до Војислава Нановића), док ће у Земуну, од осам до 20 сати без воде бити потрошачи у Улици широки пут (од Војвођанских бригада до ауто-пута), наводи се на сајту ЈКП "Београдски водовод и канализација".
За најнужније потребе за пијаћом водом обезбеђене су ауто-цистерне, а потрошачима се апелује да припреме неопходну залиху за пиће и основне потребе.

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)