ГРАДОНАЧЕЛНИК ОБИШАО ПОВРЕЂЕНУ ДЕЦУ Радојичић: Забринут сам због несреће на Чукарици, о малишанима брину врхунски лекари (ФОТО)

ГРАДОНАЧЕЛНИК Београда проф. др Зоран Радојичић обишао је вечерас децу која су у тешкој несрећи на Чукарици са озбиљним повредама збринута у Универзитетској дечјој болници Тиршова.

ГРАДОНАЧЕЛНИК ОБИШАО ПОВРЕЂЕНУ ДЕЦУ Радојичић: Забринут сам  због несреће на Чукарици, о малишанима брину врхунски лекари (ФОТО)

Фото: Беоинфо

- Веома сам забринут због несреће која се вечерас догодила на Чукарици. Седморо деце је у послеподневним сатима примљено у болницу са тешким повредама а дежурна екипа интезивно ради на њиховом лечењу. Обишао сам их вечерас, најважније је да о деци брину врхунски лекари, комплетан медицински тим бори се за њихове животе и надам најбољем – рекао је Радојичић.


Након инцидента у близини далековода, деца су тешко повређена од струјног удара, а градоначелник је објаснио да су надлежни брзо реаговали и да се очекује даље испитивање узрока несреће.

Фото: Беоинфо

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ТРАМП ОБЈАВИО ВУЧИЋЕВ ИНТЕРВЈУ