ВЕСИЋ ПОНОСАН: У Београду вакцинисано више од 450 хиљада људи

01. 04. 2021. у 09:50

У БЕОГРАДУ је закључно са јучерашњим даном вакцинисано 454.821, односно 32,3 одсто пунолетних грађанки и грађана, изјавио је заменик градоначелника Горан Весић.

ВЕСИЋ ПОНОСАН: У Београду вакцинисано више од 450 хиљада људи

Фото: Беоинфо

– Број ревакцинисаних је 306.708, односно 21,78 одсто пунолетних грађанки и грађана. У популацији између 65 и 74 године вакцинисано је 61,6 одсто. Од вакцинисних у Београду 47 одсто чине мушкарци, а 53 одсто жена. Просечна старост вакцинисаних је 60,8 година – навео је Весић на свом Фејсбук профилу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

КАКВА ИЗДАЈА! Кошаркаш Партизана потписује за Црвену звезду