МИРНА НОЋ У БЕОГРАДУ: Без саобраћајних незгода у престоници, 23 интерклиничка транспорта

12. 04. 2021. у 07:03

ПРОТЕКЛЕ ноћи је дежурало је 20 екипа хитне помоћи, плус једна педијатријска и интервенисале су укупно 98 пута, на јавним местима четири интервенције, речено је Танјугу у Хитној помоћи.

МИРНА НОЋ У БЕОГРАДУ: Без саобраћајних незгода у престоници, 23 интерклиничка транспорта

Фото: В.Митић

Током ноћи се није догодила ни једна саобраћајна несрећа, нити је било других повређених.

До шест часова овога јутра потврђена су 23 интерклиничка транспорта ковид пацијената који су смештени у ковид болнице на подручју града, у Земуну, Батајници и на Звездари.

Као и претходних дана, у великом броју су се јављали и хронични болесници - хипертензичари који су лоше реаговали на своје терапије, пацијенти са кардио-васкуларним и респираторним тегобама, пацијенти са акутним проблемима и они који су се распитивали за симптоме ковида, сезонског грипа или назеба.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.

12. 02. 2026. у 09:41

Коментари (0)

УЈДУРМА И СКАНДАЛ У ТИРАНИ Славна Албанка тражи ОСТАВКУ АИ министарке - Раму ЛИЧНО тужила: Неповратна и велика штета је нанета