БЕОГРАЂАНИ, НЕ БРИНИТЕ! Грејна сезона се наставља због ниских температура
ДА је температура каква би се очекивала у априлу, данас би био последњи дан грејне сезоне, али с обзиром на најаве метеоролога да ће наредних дана бити хладно, станови ће се грејати до даљег.
Новости
- Како сада стоје ствари, радијатори ће бити топли до 2. маја, зато што по прогнозама које имамо до 2. маја се очекује осцилација у температури, односно да температуре буду испод 12 степени - рекао је заменик градоначелника Горан Весић.
Како је рекао, с обзиром да је температура данас испод 12 степени, стекли су се услови да се настави грејање.
- То не значи да оно, ако температура буде виша и уколико се промени, неће у неком тренутку престати. У сваком случају, наредних дана када се очекује хладно време, радијатори ће радити нормално - рекао је Весић.
Препоручујемо
НАЈНОВИЈИ ПОДАЦИ: У Београду вакцинисано 536.983 људи, обе дозе примило 368.223
14. 04. 2021. у 10:37
СТАЊЕ НА БЕОГРАДСКИМ ПУТЕВИМА: Гужве само на одређеним тачкама, мостови проходни (ФОТО)
14. 04. 2021. у 08:38
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)