ВИЈОРИ СЕ "СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ " НОВОСАДСКИМ УЛИЦАМА: Грађани кренули из Новог Сада пешке на скуп у Београду (ФОТО/ВИДЕО)
25. 06. 2026. у 08:59 >> 12:52
25. 06. 2026. у 08:59 >> 12:52
25. 06. 2026. у 12:48
25. 06. 2026. у 11:21
23. 06. 2026. у 18:21
25. 06. 2026. у 11:20
25. 06. 2026. у 08:46
Laza
18.04.2021. 14:29
Zar Palmoticeva nije promenila ime?
Marko
18.04.2021. 14:41
Smešan je, više liči na karikaturu tj. neki lik iz crtanog filma. Za raspadnute fasade na okolnim zgradama nemam komentara.
Svasta
18.04.2021. 14:50
Kakav je to Stefan Lazarevic? Nema veze sa zivotom. Ovo kao da se neko zezao sa spomenikom, sramota na sta lici.
zez
19.04.2021. 08:39
mi smo postali ko Makedonci i Albanci, oni samo furaju Aleksandra i Skenderbega koji inače i nisu baš njihovi a mi Stefana. ko da nemamo Mrnjavčeviće, Brankoviće, Karađorđeviće, Obrenoviće, Svevlad, Vlastimir, Radoslav, Uroš, Dušan, Vojislavljevići..........