ДРАМА У БЕОГРАДСКОЈ ХИТНОЈ ПОМОЋИ: Жена се породила на носилима у ходнику
У АМБУЛАНТИ Хитне помоћи ноћас се одиграла несвакидашња ситуација. Наиме, у 4.30 сати довезена је пацијенткиња којој је пукао водењак и која се породила на носилима.

Фото: П. Митић
Докторка из Хитне помоћи Ивана Стефановић препричала је како се све догодило.
- Уплашили су се да неће стићи до Вишеградске болнице иако је близу. На крају, били су у праву — само што смо је пребацили на носила родила је здравог дечака - рекла је Стефановићева.
Према њеним речима, мајка и беба су у добром стању превезени у Гинеколошко-акушерску клинику у Вишеградској.
Ивана Стефановић је напоменула да овакве ситуације нису честе.
- Имамо један до три порођаја годишње, мада су се у току прошле године десила три порођаја у једном дану, али заиста је ретко. Бебе треба да се рађају у болницама, да буду и мајка и беба под стручним надзором - казала је докторка Стефановић и додала:
- Важно је да се све обавља у безбедним условима, важно је да можемо да се снађемо и када се то деси.
(РТС)

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (0)