ОБРАДОВАЛИ ЗАПОСЛЕНЕ У ДЗ "ВОЖДОВАЦ": Малишани ишаарали поклонили 800 јаја
МАЛИШАНИ из Предшколске установе "Чика Јова Змај" су, поводом највећег хришћанског празника Ускрса, обрадовали запослене у ДЗ "Вождовац".
Малишани са зпосленима у ДЗ "Вождовац"
У оквиру акције "Хвала вам за све" они су, уз помоћ општине Вождовац, медицинарима поклонили 800 јаја која су деца са васпитачицама обојила слободном техником.
На симбличан начин најмлађи су одали празничну захвалност здравственим радницима у дому здравља, који су у првим борбеним редовима од почетка пандемије коронавируса.
Деци се у име запослених захвалила директорка дома здравља спец. др Невенка Величковић.
Препоручујемо
ПРЕЦИЗАН БРОЈ ЦИКЛО-ТУРИСТА: Постављен аутоматски бројач бициклиста на Ади Циганлији
03. 05. 2021. у 23:02
ВЕСИЋ САОПШТИО: Данас се привремено пушта у саобраћај Црнотравска улица
03. 05. 2021. у 10:03
БЕОГРАДСКЕ ПРИЧЕ: Црква у којој су били сахрањени последњи Обреновићи
02. 05. 2021. у 11:30
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)