САГЛАСНОСТ САМО ЗА СЕДАМ КАНДИДАТА: Ево коме Мило Ђукановић не да место амбасадора Црне Горе
ПРЕДСЕДНИК Црне Горе Мило Ђукановић дао је сагласност за само седам амбасадора од 18 кандидата које му је предложила Владе Црне Горе и министар спољних послова Ђорђе Радуловић.
Фото: Танјуг
Одбио је предлоге за два амбасадора. Реч је о књижевнику Желидрагу Никчевићу, коме је намењено место амбасадора Црне Горе у Србији.
Ту је и Милка Тадић, дугогодишња новинарка и директорица "Монитора", која би требало да буде представница Црне Горе у САД.
Препоручујемо
МИЛО ОВЕРИО СМЕНЕ: Дугоочекиваним указом председник Црне Горе опозвао 19 амбасадора
24. 02. 2021. у 22:25
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)