КОВАЧЕВИЋ УПОЗОРАВА НА ПОЗНАТИ СЦЕНАРИО: "ДПС и Вијести оживљавају Пеца Поповића да удара по Србији, Вучићу и ДФ-у"

ГРАДОНАЧЕЛНИК Никшића Марко Ковачевић саопштио је данас да се исте оне структуре које су се удружиле 1997. године како би устоличиле Мила Ђукановића сада понови испомажу у борби против Демократског фронта.

КОВАЧЕВИЋ УПОЗОРАВА НА ПОЗНАТИ СЦЕНАРИО: ДПС и Вијести оживљавају Пеца Поповића да удара по Србији, Вучићу и ДФ-у

Фото: В. Кадић

- Сами Мило Ђукановић је рекао пре пар година да је политика Момира Булатовића која је 1997. године "поражена" сведена у Црној Гори на 15% које има ДФ. Након тога је изгубио изборе а испоставило се да је ДФ увек имао много више од прогноза које су му Мило из власти и његови партнери из 1997. године, који су своје деловање имали у опозицији, давали - рекао је Ковачевић.

Он каже да се сада исти људи и структуре у Црној Гори удружују како би очували Милов систем вредности.

- Такво своје деловање Предраг Поповић је 1997. године правдао Милошевићем а сада га правда Вучићем. Тада им није ваљао Момир јер је био "слуга" Милошевића а сада им не ваља ДФ јер је "слуга" Вучића. Али је то деловање увек на крају завршило против српског народа и против Србије. И на штету Црне Горе. Тако да није чудо да Предрага Поповића оживљавају стари партнери из коалиције "Да живимо боље". Тај смо бољи живот пробали и не би ваљало да се за њега опет опредељујемо - истакао је Марко Ковачевић.

(Борба)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?