ПРЕДСЕДНИК Општине Никшић Марко Ковачевић честитао је Новаку Ђоковићу велики успех на Вимблдону и улазак у историју.
Повезане вести
НОВА АНТИСРПСКА БРУКА ЦРНЕ ГОРЕ: Откривено шта су нови Кривокапићеви партнери поклонили муслиманима у Поточарима
ДЕЛЕГАЦИЈА црногорског парламента и опозиционе Бошњачке странке је Меморијалном центру Сребреница - Поточари поклонила Резолуцију о Сребреници, недавно усвојену у Скупштини Црне Горе.
11. 07. 2021. у 13:24
БЕЧИЋ СЕ ХВАЛИО АНТИСРПСКИМ ЗАКОНОМ: Обраћање председника Скупштине ЦГ у Сребреници, у публици седе ратни хушкачи
ПРЕДСЕДНИК Скупштине Црне Горе Алекса Бечић се обратио путем видео линка на данашњој комеморацији у Меморијалном центру Сребреница – Поточари поводом 26. годишњице наводног геноцида.
11. 07. 2021. у 12:40
НОВА РЕАКЦИЈА ДЕМОКРАТСКОГ ФРОНТА: "У саопштењима тек овлаш поменете ДПС, а са његовим сателитима никад у већој љубави!"
ЧИТАЈУЋИ саопштења Демократа, човјек би помислио да се ради о понављајућим крештавим паролама са разгласа на улицама Сјеверне Кореје. Једино што можете да добијете од те какофоније наследника црвених кмера су прозирне лажи, масакр разума и гангрена мозга, наведено је у саопштењу Демократског фронта.
10. 07. 2021. у 22:44
ПРВИ ПУТ ОД КРАЈА ДРУГОГ СВЕТСКОГ РАТА: Копија заставе са Вучјег дола на згради општине у Никшићу (ФОТО)
ПРВИ пут од краја Другог светског рата испред зграде Скупшине општине Никшић завијорила се застава (копија) са Вучјег дола.
10. 07. 2021. у 22:25
МИСТЕРИОЗНО НЕСТАЛО ПРЕКО 50.000 ЦИГАРЕТА ИЗ ХАНГАРА ЛУКЕ БАР: Катанац откинут - видео-надзор не фунционише
ИЗ ХАНГАРА Луке Бар под неразрешеним околностима нестало је преко 1.000 пакета цигарета, односно преко 50.000 штека.
10. 07. 2021. у 20:42
Најновије из рубрике
Годишње добију по три нове странке: Црногорцима се политика баш омилила - Једна странка на 10,5 хиљада грађана!
У ЦРНОЈ Гори је регистровано 59 политичких субјеката, или по једна странка на 10,5 хиљада грађана, показују подаци црногорског министарства регионално-инвестиционог развоја и сарадње са невладиним организацијама.
18. 04. 2026. у 10:38
Ојадили државу преко Малте: Посланици Црне Горе на анкетном одбору о афери око изградње ветропарка на Можури
АНКЕТНИ одбор Скупштине Црне Горе наставио је данас седницу ради прикупљања информација и чињеница о поступању државних органа приликом изградње ветроелектране на Можури код Улциња.
17. 04. 2026. у 23:48
Милан Кнежевић изазвао ПЕС: Кажете да је Спајић већи Србин од свих нас, очекујем да ће подржати иницијативу о повлачењу признања тзв. Косова
ЛИДЕР ДНП-а Милан Кнежевић тврди да очекује подршку од својих коалиционих партнера, на челу са НСД-о, али и од Покрета Европа сад на најављену иницијативу о повлачењу признања тзв. Косова.
17. 04. 2026. у 23:20
"Раскућити" нарко-картеле: Бечић на посланичком сату поручио да се против криминала бори на свим фронтовима (ФОТО)
БОРБА против криминала води се на свим фронтовима, истакао је потпредседник Владе за безбедност, одбрану, борбу против криминала и унутрашњу политику Алекса Бечић одговарајући данас на посланичка питања у Скупштини Црне Горе.
17. 04. 2026. у 22:00
Полиција неће дозволити нова окупљања? Црној Гори завршена још једна блокада теретног саобраћаја у близини граничних прелаза
ПОВОДОМ нове пријаве НВУ "Удружење превозника" којом су најављена јавна окупљања за период од понедељка до петка, Управа полиције ће, сходно законским овлашћењима, донети Решење којим се не дозвољава одржавање пријављених јавних окупљања у терминима и на локацијама наведеним у пријави.
17. 04. 2026. у 20:43
Коментари (0)