ТРЕБА МИ ОРУЖЈЕ ДА СЕ ЗАШТИТИМ! Милан Кнежевић (ДФ) страхује за свој живот
ЈЕДАН од лидера ДФ Милан Кнежевић, од Агенције за националну безбедност, како каже, месецима чека процену безбедности, али узалуд.

Фото ДФ
Он страхује за свој живот па ће од надлежних тражити дозволу за ношење оружја како би се заштитио!
- Нападали су ме рукометаши репрезентације Црне Горе у авиону, припадници "кавачког клана" и недавно бизнисмен Дејан Скулић у Београду. Несхватљиво је то што већ четири месеца не могу да добијем процену безбедности.
Доведен сам у ситуацију да ћу идући пут морати да бирам ефикаснија средства одбране - каже Кнежевић.
Препоручујемо

НИ ВРУЋИНА ИХ НЕ ЗАУСТАВА: Радови на путу Подгорица-Даниловград теку пуном паром
16. 07. 2021. у 17:14

ИЗ НОЋИ У НОЋ: У никшићком насељу Мркошница непознати починиоци пале смеће
16. 07. 2021. у 15:09

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (1)