НА ПОМОЛУ УВОЂЕЊЕ НОВИХ МЕРА? Расте број заражених у Црној Гори

20. 07. 2021. у 17:54

ЗБОГ пораста броја новозаражених корона вирусом министарка здравља Црне Горе Јелена Боровинић Бојовић одржала је данас консултације са осталим челницима здравства, а у онима које следе тражиће увођење одређених ограничења, пишу подгорички медији.

НА ПОМОЛУ УВОЂЕЊЕ НОВИХ МЕРА? Расте број заражених у Црној Гори

Јелена Боровинић Бојовић / Фото Влада ЦГ

Позивајући се на своја сазнања, медији пишу да ће министарка у даљим консултацијама са надлежим службама предложити и тражити увођење одређених ограничења сходно ранијим упозорењима да ће се прописане мјере кориговати моментално у складу са епидемиолошкојм ситуацијом.


Данас је у Црној Гори регистровано 64 позитивних случајева од тестираних 1.861, што је значајно више у односу на претходне седмице.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.

27. 06. 2025. у 16:50

Коментари (0)

Kriptovaluta Solaxy (SOLX) raste dok Solanin Layer 2 ulazi na DEX berze, a uskoro sledi i listiranje na velikim centralizovanim berzama