ДЕМОКРАТСКИ ФРОНТ: Бечић нападно показује диктаторски комплекс који је све очигледнији
ДЕМОКРАТСКИ фронт је оптужио председника Скупштине Црне Горе и лидера Демократа Алексу Бечића да је највећа препрека у спровођењу демократије.

Фото: Фејсбук
- Дрским односом, штитећи фотеље и не дозвољавајући поштовање изборне воље грађана, Алексине Демократе заборављају ко је носилац победе од 30. августа. Управо онај који се, наводно, позива на демократију, највећа је препрека у њеном спровођењу, а то је Алекса Бечић.
У саопштењу наводе и да Бачићу треба да буде јасно да премијер и председник Скупштине не могу да да буду из истог политичког блока који има 14 посланика, док већина парламетарне већине, која се противи тој превари изборне воље.
- Зато га позивамо да не саботира демократске принципе, стане на земљу и погледа реалности у очи јер је очигледно обневидио од заљубљености у функцију.
Наглашавају да Бечић нападно показује диктаторски комплекс који је све очигледнији.
- Тако нешто и не чуди ако знамо да је политички узор нашао у Јосипу Брозу Титу, рушитељу Његошеве капеле на Ловћену. Обилато је утицао и на политичке ставове премијера из редова Демократа, Здравка Кривокапића, којем је шеф управо Бечић - кажу у Демократском фронту.
- Алекса мора разумети да Црна Гора није његова странка у којој је његова воља изнад воље друга члана Кривокапића. У држави и демократском друштву постоје нека политичка и изборна правила која се требају поштовати. Према томе, он не уважава вољу народа и води се приватним интересима.
Додају да Бечић треба да престане да тражи инспирацију у наступима Драгиње Вуксановић Станковић и напусти модел уцене који је користио и СДП према својим коалиционим партнерима.
- Синдром брозоморе који дрма Бечића и његове другове оставља тешке последице на земљу и грађане, зато би Демократе требале да се уразуме што прије и дозволе да дођемо до договора који исказује народну вољу. У супротном, сматраћемо да им изузетно пријају салве критика и народна побуна против пролетерских идеолошких скретања и наставка политике ДПС-а - закључује се у саопштењу Демократског фронта.

ВУЧИЋ СЕ ХИТНО ОГЛАСИО ИЗ АВИОНА: Стигла ми је фантастична вест од Ђорђе Мелони (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се из авиона и рекао да му је стигла фантастична вест из Рима.
04. 04. 2025. у 12:49

ПРОГЛАШЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Дато упутство и за Србију,Аустрија ЗАТВОРИЛА 20-ак граничних прелаза да спречи ширење слинавке и шапа
МИНИСТАРСТВО пољопривреде Србије апеловало је недавно на све сточаре, ветеринаре и друге актере у сектору сточарства да предузму све неопходне мере како би спречили потенцијални унос болести слинавке и шапа у Србију и буду максимално одговорни.
08. 04. 2025. у 14:48 >> 18:42

ПРЕГЛАСНИ ДОК ВОДЕ ЉУБАВ Комшије Миме Караџића хтеле да сазову савет: "Виђамо Миму, старог вука, како да не"
ГЛУМАЦ Мима Караџић ужива већ неко време са четири деценије млађом Наташом Станић.
08. 04. 2025. у 12:13
Коментари (0)