ПЛАТИЋЕ КАУЦИЈУ РИСТУ ЈОВАНОВИЋУ: Осудили га Албанци на Косову, стиже помоћ од Демократског фронта
ДЕМОКРАТСКИ фронт платиће 6.700 евра кауције да Ристо Јовановић, Србин из Подгорице одмах напусти косовски казамат.

Фото: ДФ
Ово је потврђено "Новостима" у том политичком савезу.
Недавно су лидери Дф- Андрија Мандић и Милан Кнежевић посетили породицу Јовановић, дали им.подршку да истрају у борби за правду, верујући још тада да ће им се Ристо ускоро вратити.
Нажалост, званична Подгорица остала је нема на хапшење и затварање држављанина Црне Горе на Ким, упркос притисцима јавности да осуде тај поступак институција лажне државе Косово.

ШОЈГУ УПОЗОРАВА: Тај потез би могао довести до трећег светског рата
СЕКРЕТАР Савета безбедности Русије Сергеј Шојгу упозорио је да би увођење мировњака на историјске територије Русије могло довести до трећег светског рата.
24. 04. 2025. у 19:46

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

НИ ЛАУШ НИЈЕ ПРИМЕТИО ДО КРАЈА СНИМАЊА: Најлуђа грешка из "Боја на Косову"
ЛАУШЕВИЋ је о снимању филма "Бој на Косову" писао у књизи "Година прође, дан никад".
28. 04. 2025. у 10:32
Коментари (1)