У ЦРНОЈ ГОРИ БОРАВИ 167.000 ТУРИСТА: Министар економског развоја објавио податке

У ЦРНОЈ Гори тренутно борави око 167.000 туриста, а ове седмице остварено је 85 одсто туристичког промета из 2019.

У ЦРНОЈ ГОРИ БОРАВИ 167.000 ТУРИСТА: Министар економског развоја објавио податке

Фото Архива

Ово је саопштио Министар економског развоја у Влади Црне Горе Јакив Милатовић.

По његовим речима највећа туристичка посета је у три приморске општине: Будви где летује око 54.000 туриста , Улцињу са 43.000 и Херцег Нови са око 31.000 гостију.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (1)

ИМАЛА ЧАК 115: Како је Аница Миленковић смршала 52 килограма за шест месеци - Због стреса око сина сам се гојила