КРАЈ ДРАМЕ У ЦРНОЈ ГОРИ: Спашено двоје планинара
08. 08. 2021. у 09:24
ПРИПАДНИЦИ Горске службе спашавања Црне Горе завршили су спасилачку акцију у реону Вусања - Гусиње.
Повезане вести
ПОНОВО НА УДАРУ: Црногорски националисти нападају амбасадора Србије Владимира Божовића
ВЛАДИМИР БОЖОВИЋ, амбасадор Србије у Црној Гори кога је режим Мила Ђукановића прогласио за непожељну особу у Црној Гори, поново се нашао на мети црногорских националиста.
07. 08. 2021. у 13:20
Најновије из рубрике
ПРИВЕДЕНО СЕДАМ ЧЛАНОВА КРИМИНАЛНЕ ГРУПЕ: Детаљи опсадног ситуације у Котору
Полиција је вечерас у Котору спровела опсежне активности, са посебним фокусом на чланове организованих криминалних група.
13. 02. 2026. у 22:14
ОТВОРЕН 57. ПРАЗНИК МИМОЗЕ: Сунчани цвет пробудио град и регион
„Док све спава, мимоза се буди“ мото је овогодишњег 57. Празника мимозе, који је отворен уз традиционални дефиле од градског сата, шеталиштем Пет Даница до Игала, У дефилеу су били чланови Градске музике и Месне музике Ђеновић, мажоретке су их пратиле ведрим плесним кораком, све је најављивало дане радости и сусрета и ново пролеће.
13. 02. 2026. у 21:20
ДЕВОЈКА ПОКУШАЛА ДА УБИЈЕ ДЕЧКА: У току свађе потегла нож и избола га
БАРСКА полиција ухапсила је руску држављанку В. М. (33) осумњичену за убиство у покушају држављанина Турске Т. Б. (24).
13. 02. 2026. у 17:24
РУСКИЊА ИЗБОЛА ЉУБАВНИКА ТУРЧИНА: Хапшење у Бару, жену спроводе у тужилаштво у Подгорици
У Бару је ухапшена В.М. (33), држављанка Русије, која се терети за покушај убиства емотивног партнера Т.Б. (24) из Турске.
13. 02. 2026. у 16:18
ПОГИНУЛА ЈЕДНА ОСОБА: Језива саобраћајна несрећа на путу Никшић -Вилуси
У тешкој саобраћајној несрећи која се догодила данас око 11 часова у месту Подбожур, на магистралном путу Никшић -Вилуси, погинула је једна особа.
13. 02. 2026. у 14:18
Коментари (0)